Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü genelde bağlama amacıyla yapılan çok tesirli çok etkili bir büyüdür. Yapıldığında etkisini hemen gösterir.

Papaz büyüsünü bozmak çok zordur. Öncelikle papaz büyüsü normal bakımda gözükmez. Normalde fark edilmez, anlaşılmaz. Papaz büyüsünü tespit edebilmek için çok uzman, tecrübeli bir medyum olmak gerekir. Ancak yine de tespit edilebilir. Bozmak için de aynı şekilde çok uzman, bilgili, tecrübeli bir medyum olmak gerekir. Ancak zor da olsa, papaz büyüsünü bozmak mümkündür.

Papaz büyüsünü papazlar yapar. Yapılırken okunan Süryanice dualar nedeniyle bu ismi almıştır. Papaz büyüsü yapılırken kullanılacak malzeme koynunda saklanarak kiliseye gidilir, papazdan kendisine dua etmesi istenir. Papaz dua ederken olması istenen şey içinden tekrar edilir.

Papaz büyüsünü Müslüman medyumlar da yapabilir. Ancak bunun için çok tecrübeli, güçlü, gerçek medyum olmak gerekir. Yapılırken bazı Kuran-ı Kerim ayet ve sureleri tersten okunur.

Papaz büyüsü yapılırken adet kanı kullanılır. Yapmak için adet kanının ilk damlaları, papaz büyüsünü bozmak içinse son damlaları kullanılır. Papaz büyüsü yapılacak kişiye büyü uygulanmış adet kanı içirilir. Bozmak için de aynı şekilde bozulacak kişiye içirilir. Adet kanından başka büyü yaptıracak kişi erkekse sperm (meni), saç teli, tırnak, domuz yağı vb. de kullanılır.

Papaz büyüsü etkisini hemen gösterir. Papaz büyüsü en çok bağlama amaçlı yapılır. Örneğin evli bir erkeğe yapılırsa hemen eşinden boşanır ve büyüyü yaptıran kişiye koşar. Büyü bozulmadıkça da ondan ayrılmaz. Bağlamadan başka soğutma, muhabbet, kısırlık, cinsel istek bağlama gibi amaçlarla da yapılabilir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *