İstanbul medyum İstanbul medyumları

Medyumlar Allah’ın seçtiği, görev verdiği, seçilmiş kullarıdır. Medyumlara Allah tarafından verilen görev, derdi olan kullara derman olmak, sorunu olanlara çözüm bulmak, yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmak, manevi desteğe ihtiyacı olanlara destek vermek, kendi başına çözemediği problemi olan kullara yardım etmektir. Bu yüzden Allah, medyum kullarına doğumlarından itibaren özel güçler ve yetenekler bahşeder. Bu yetenekler her insanda yoktur. Medyumlar bu yetenek ve güçlerin yanında, İslam ilimleri konusunda da eğitim görerek, dersler alarak kendilerini yetiştirirler. Mısır’da İslam alimi Arap hocalardan dersler gören, yıllarca eğitim alıp mezun olan medyum ve hocalar vardır. Bu medyum ve hocalar havas, hüddam, vefk, ebced, ilm-ü ledün ilimlerinde uzmandırlar. Gizli ve derin İslam ilimleri konusunda kendilerini geliştirmişlerdir. Örneğin medyumlar hüddam ilmi sayesinde, Allah’ın vekil olarak tayin ettiği, çeşitli işlerle görevlendirdiği hüdsam, melek ve melaikelerden yardım isterler. Bu hüddam, melek ve melaikeler, Allah’ın emir ve izni ile işe koyulur, kişinin istediği şeyi ya da duasını yerine getirir. Örneğin bağlama büyüsü yapılacaksa, o kişiye vekil tayin edilmiş olan melekler, kişinin aklına ve kalbine tesir ederler. Bağlanılacak kişiyi, büyü yapılan kişiye güzel ve hoş gösterir. Gözüne perde indirir, başkalarını görmemesini sağlarlar. O kişinin kötü yönlerini görmezler, sadece iyi yönlerini görürler. Aynı şekilde mesela soğutma büyüsü yapılacaksa, o kişinin melekleri çirkin gösterir. Gözüne ve kalbine perde indirirler. Kulağına ve aklına, o kişiden soğuması için vesvese verirler. İstanbul medyumları içinde de bunları yapabilen medyum ve hocalar vardır. İstanbul medyum ve hocaları Türkiye’nin en iyi ve en çok tercih edilen medyum ve hocalarıdır.

En iyi İstanbul medyum ve hocalarının kimler olduğunu öğrenmek için, ana sayfamızdaki yorum sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

8 thoughts on “İstanbul medyum İstanbul medyumları

 1. Medyum olcay tam bir dolandirici adam daha islemin ertesi gunu iki kat daha para istedi benden binbir yalan dolanla sakin inanmayin sarlatana

 2. medyum derviş denien sahıs dolandırıcıdır ilk 10 günlük okuma yapcam diyi 600 tl aldı sonra o var bu var diıyıp yıne aldı 20 günden fazla sure konuştum sözde işlemler yapmış hep oyaladı 1 günlük işlemi uzatttıda oyaladı durdu ortada tek bişi yok . cok güzel ınsanı kandırıyor . güzel sözlü basta sürekli yazıyo sonra 2 güne bir yazan sahıs uzak durun yoksa pişman olan siz olursunuz.

  1. Melih kardeşim dediğin hocanın numarasınin sonu 83 73 mü eğer öyleyse bende kandirilmak üzereyim lütfen bana dönüş yapar mısın

 3. Bu medyumlara inanmayın medyum asaf hakkı, medyum suna, medyum ipek, ,Fırat,hepsine ayrı ayrı para kaptırdım.bir bok yapamadilar,hepsi yalancı,hele medyum asaf hakkı sahtekar,eşim için bağlama büyüsü istedim, bana esin ölecek 19 milyar gönder diyor, göndermedim,ana başta 5 milyarimi yedi,zehir zıkkım olsun hepsine.

 4. Ben geri getirme büyüsü ile ilgili deneyimlerimi aktarmak istiyorum. medyumalibey@gmail.com veya 535 590 62 75 numarasından ulaştığım ali gürses hoca ile ilgili yazıyorum. Ihtiyacı olanlara ulaşması adına çabucak yorumumu yayınlarsanız sevinirim. Eşimle boşanmak üzereyken aramıza giren kadın yüzünden bu çalışmayı yaptırdım daha önce hiç çalışma yaptırmamıştım ama araştırmam neticesinde bu hocanın iyi olduğunu öğrendim. Kendisine yaptırdığım işlemden sonra kısa sürede eşim boşanma işlemlerini benden habersiz durdurmuş. Bana gelip özür dileyerek tekrar düzene girmek istediğini söyledi ben de bunun üzerine tamam diyerek barışmaya gönüllü olduğumu söyledim. Tüm bu durumlar işlem yapıldıktan sonra bir hafta içinde kendi kendine gelişti hiç beklenmedik bir şekilde. Ailelerimiz bile bitti gözüyle bakarken aniden böyle olması herkesi çok şaşırttı. Tabi bilmedikleri bir olay var o da benim hocaya yaptırdığım işlem. Neyseki sorunumuzu bu şekilde çözmüş oldu. Allah bin defa razı olsun ali gürses hocanın desteği sayesinde bu olayları çözmüş oldum.

 5. Ali Gürses hocanın başarı vefkini anlatmak istiyorum, hem memnuniyetimi dile getireceğim hem de yorumlarda sorusu olan arkadaşların merak ettiklerine yanıt vereceğim.
  Ben iki ay önce sınavım için bir vefk işlemi yaptırdım. Konuşmamızda 1-40 gün arasında etki edeceğini söylemişti, ona uygun bir tarih belirleyerek en uygun tarihte çalışmayı yaptırdım. Çalışma bir haftada elime ulaştı, çok hızlı şekilde teslim etti. Hiçbir sorun yaşamadım bu konuda. Kargonun takibine kadar her şeyi yapabildim, şeffaf bir süreç geçti.
  Gelen vefki kullanırken bazı dualar okumam gerektiğini söyledi. Okumalarımı eksiksiz şekilde yaptım, tabi bir yandan sınava da hazırlıklarımı ihmal etmedim. İkisinin bir arada yürütülmesi gerektiğini söylemişti Ali hoca.
  Sınavımdan çok iyi sonuç aldım. Beklediğimden çok daha iyi oldu. Takılacağımı düşündüğüm tüm yerlerde hiç takılmadan sorunsuz şekilde sınavı geçmeyi başardım. Bu konu ile ilgili düşündüğümden çok daha iyi sonuç aldığım için paylaşmak istedim.
  Bu gibi vefklere pek fazla inancı olmayan biri olarak beklentilerimi karşılayan ve hatta düşüncelerimi değiştiren bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sorusu olan arkadaşlar varsa onların da sorularını yanıtlayabilirim, çünkü çok araştırdım ve vefk konusunda öğrenmediğim şey kalmadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *