Hollanda medyum Hollanda medyumları

Normal insanların göremeyeceği, duyamayacağı ve algılayamayacağı varlıklar ile iletişimde olan, bu varlıklar sayesinde çalışmalarını yapan, trans yöntemi ile ruhani boyuta geçebilen medyum hocalar çok bilgili ve eğitimli alimlerdir. Yüzyıllardır insan hayatında olan ve olmaya devam edecek medyum hocalar kimi zaman ölü insanların ruhları ile de iletişime geçebilir. İnsanlar da ölen yakınlarından duymak istedikleri bir şey varsa medyum hocalara başvurarak bu isteklerini gerçekleştirebilir.
Aşk ve bağlama, kısmet açma, büyü bozma, rızık açma, giden kişiyi geri getirme gibi çalışmaları yapan medyum hocalar havas ilmine göre hareket etmektedir. Aynı zamanda üzerinde nazar olan kişilere karşı da yardım edebilirler. İnsanların üzerindeki kötü etkileri kaldırma ve kısa zaman içerisinde normal hayatına dönmelerini sağlayan medyum hocalar kesinlikle falcı ya da büyücü değildir. Kimileri onları fal da bakabiliyor zanneder. Fakat medyumlar herhangi bir araç (kağıt, kahve) kullanmadan gelecekten haber verebilirler. Ama bunu fal bakmak amaçlı kullanmazlar.
Her medyum hocanın kendisine göre teknikleri vardır. Size nasıl yapıldığını genel olarak söylemezler. Bu da gizli ilimlerin içerisindeki en büyük sır olarak kalacaktır. Medyum hocalar sadece kendileri ile yüz yüze görüşmeye gelenler için çalışmalar yapmaz. Ne kadar uzakta olursa olsun, herkese yardım edebilir. Özellikle son zamanlarda Hollanda’da yaşayan Türkler bu hizmetlerden faydalanmak istemiş, Hollanda medyum hocalarını aramaya başlamıştır.
Uzaktan bir kişiye büyü yapılacaksa kimi medyum hocalar fotoğraf istemektedir. Kimileri için ise sadece anne adı, kişinin adı soyadı ve doğum tarihi gibi bilgiler yeterli olmaktadır. Eğer Hollanda’da birine büyü yaptırmak isterseniz genel bilgilerini öğrenmenizde fayda vardır. Bu sayede medyumun yapacağı işler daha garantili olacaktır.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir