Papaz büyüsü yapanlar

Papaz büyüsü çok etkili ve çok tesirli bir büyü çeşididir. Çok işe yarar. Çok kısa sürede etkisini gösterir. Papaz büyüsü %100 etki eder. Kesin çözüm sağlar. Papaz büyüsünü kilisede papazlar dua ederek yapar ya da Müslüman medyum hocalar, ayetleri ve sureleri tersten okuyarak yapar. Papaz büyüsü yapılırken Şeytan davet edilir ve ondan yardım istenir. Bu yüzden çok etkili bir büyüdür. Ancak çok tehlikeli bir büyüdür. Doğru düzgün yapılmazsa ters teper. Yaptırana zarar verir. Bu yüzden mutlaka uzman, bilgili, tecrübeli, ilmi derin, imanı kuvvetli, Allah’a inanan, gizli İslam ilimlerini bilen, bu konulara hakim bir medyum tarafından yapılmalıdır. Yoksa zaten bir işe yaramaz. Papaz büyüsü sahtekar medyumlara, dolandırıcılara, cahillere, üfürükçülere, falcılara, mahalle imamlarına vs. papaz büyüsü yaptırılmaz. Papaz büyüsünü yapmak için özel duaları, belli ayetlerin hangi sırada okunacağını, Allah’ın mübarek 99 isminden yani esma-ül hüsnadan hangisinin kaç kere okunacağını bilmek gerekir. Bu özel dualar, İslam alimleri tarafından yüzlerce yıl önce kaleme alınmış el yazması kitaplarda nakledilmiştir. Bu Allah dostları, bu duaları sahabe-i kiramdan öğrenerek bize nakletmişlerdir. Bu kitaplar herkeste bulunmaz. Çok değerli ve çok nadirdir. Ancak bu ilimlerde uzmanlaşmış, belli yerlere gelmiş medyumlar bu kitaplara sahip olup okuyabilir. Yıllarca Mısır gibi İslam ülkelerinde, Arap din alimlerinden dersler almış, gizli ilimler öğrenmiş ve ustalaşmış medyumlar vardır. Papaz büyüsünü bu medyumlara yaptırmak gerekir.

Papaz büyüsü yaptıranların ve papaz büyüsü bozduranların yorumlarını okumak için sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir