Avusturya medyum Avusturya medyumları

Sihir de denilen ama doğru tabiri büyü olan çalışmaların yapımında havas ilminden yararlanılır. Bu gizli ilim toplum tarafından hep merak edilen ve ilgi gören bir konu olmuştur. Medyum hocalar büyüleri nasıl yaptıklarını açıklamaz. Genelde hangi malzemelerden yardım aldıklarını da söylemezler. Çünkü etkilenen ve yapmak isteyen insanlar olursa, yapamadıkları büyüler yüzünden kötü bir duruma düşebilirler. Medyum hocalar büyüleri cinler aracılığı ile yapmaktadır. Bu nedenle kendini bu konuda yeterli görmeyen, eğitimlerini almayan hiç kimse büyü işlerine karışmamalıdır.
Dünyanın her yerinde olduğu gibi Avusturya’da da insanlar büyü yaptırmak ya da bozmak için medyum hocalara ihtiyaç duymaktadır. Nereye giderseniz gidin insanların yaşadığı problemler hep benzer olarak karşınıza çıkar. Büyüler de herkese yapılabilmektedir. Arada ne kadar mesafe olduğu, kişinin nerede olduğunun bir önemi yoktur. Yapılan vefk çalışmaları kişinin eline ulaştıktan sonra talimatlara uyulmalı ve en önemlisi sabırla beklenmelidir.
Avusturya’da yaşayan bir çok insanın da büyü ile başı derde girmiştir. Üzerlerinde küçüklükten kalan büyüler yüzünden hiçbir işi rast gitmeyen her zaman maddi zorluk çeken ve psikolojik anlamda da zor durumlar yaşayan insanlar için büyü bozma çalışmaları yapılmaktadır. Bunun için medyum hocalar net bir tarih vermese de yaklaşık 21 gün içerisinde büyünün sizden uzaklaştığını, işlerinizin yoluna girdiğini fark edersiniz.
Bazı durumlarda büyü yapılmadan ya da bozulmadan önce bakım çalışması yapılmalıdır. Bu medyuma göre değişen bir durumdur. Kimileri zorunlu olduğunu söylese de kimileri yapmaya gerek duymaz. Ama yine de sorunun tam olarak anlaşılması için medyum hoca tarafından bakım çalışması yapılması doğrudur. Sonrasında büyü yapılacak kişinin genel bilgileri alınır ve üzerinde etki göstermeye başlar.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir