İstanbul medyum İstanbul medyumları

Medyumlar Allah’ın seçtiği, görev verdiği, seçilmiş kullarıdır. Medyumlara Allah tarafından verilen görev, derdi olan kullara derman olmak, sorunu olanlara çözüm bulmak, yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmak, manevi desteğe ihtiyacı olanlara destek vermek, kendi başına çözemediği problemi olan kullara yardım etmektir. Bu yüzden Allah, medyum kullarına doğumlarından itibaren özel güçler ve yetenekler bahşeder. Bu yetenekler her insanda yoktur. Medyumlar bu yetenek ve güçlerin yanında, İslam ilimleri konusunda da eğitim görerek, dersler alarak kendilerini yetiştirirler. Mısır’da İslam alimi Arap hocalardan dersler gören, yıllarca eğitim alıp mezun olan medyum ve hocalar vardır. Bu medyum ve hocalar havas, hüddam, vefk, ebced, ilm-ü ledün ilimlerinde uzmandırlar. Gizli ve derin İslam ilimleri konusunda kendilerini geliştirmişlerdir. Örneğin medyumlar hüddam ilmi sayesinde, Allah’ın vekil olarak tayin ettiği, çeşitli işlerle görevlendirdiği hüdsam, melek ve melaikelerden yardım isterler. Bu hüddam, melek ve melaikeler, Allah’ın emir ve izni ile işe koyulur, kişinin istediği şeyi ya da duasını yerine getirir. Örneğin bağlama büyüsü yapılacaksa, o kişiye vekil tayin edilmiş olan melekler, kişinin aklına ve kalbine tesir ederler. Bağlanılacak kişiyi, büyü yapılan kişiye güzel ve hoş gösterir. Gözüne perde indirir, başkalarını görmemesini sağlarlar. O kişinin kötü yönlerini görmezler, sadece iyi yönlerini görürler. Aynı şekilde mesela soğutma büyüsü yapılacaksa, o kişinin melekleri çirkin gösterir. Gözüne ve kalbine perde indirirler. Kulağına ve aklına, o kişiden soğuması için vesvese verirler. İstanbul medyumları içinde de bunları yapabilen medyum ve hocalar vardır. İstanbul medyum ve hocaları Türkiye’nin en iyi ve en çok tercih edilen medyum ve hocalarıdır.

En iyi İstanbul medyum ve hocalarının kimler olduğunu öğrenmek için, ana sayfamızdaki yorum sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul medyum İstanbul medyumları” hakkında 6 yorum

  1. Medyum esat tam bir dolandirici adam daha islemin ertesi gunu iki kat daha para istedi benden binbir yalan dolanla sakin inanmayin sarlatana

  2. medyum derviş denien sahıs dolandırıcıdır ilk 10 günlük okuma yapcam diyi 600 tl aldı sonra o var bu var diıyıp yıne aldı 20 günden fazla sure konuştum sözde işlemler yapmış hep oyaladı 1 günlük işlemi uzatttıda oyaladı durdu ortada tek bişi yok . cok güzel ınsanı kandırıyor . güzel sözlü basta sürekli yazıyo sonra 2 güne bir yazan sahıs uzak durun yoksa pişman olan siz olursunuz.

    1. Melih kardeşim dediğin hocanın numarasınin sonu 83 73 mü eğer öyleyse bende kandirilmak üzereyim lütfen bana dönüş yapar mısın

  3. Bu medyumlara inanmayın medyum asaf hakkı, medyum suna, medyum ipek, ,Fırat,hepsine ayrı ayrı para kaptırdım.bir bok yapamadilar,hepsi yalancı,hele medyum asaf hakkı sahtekar,eşim için bağlama büyüsü istedim, bana esin ölecek 19 milyar gönder diyor, göndermedim,ana başta 5 milyarimi yedi,zehir zıkkım olsun hepsine.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir