Almanya medyum Almanya medyumları

Medyumlar cinler alemine hükmedebilen insanlardır. Çünkü Allah tarafından görevlendirilmişlerdir ve bu görevlerinde kendilerine cinlerin yardımcı olması emredilmiştir. Medyumların görevi, derdi, sorunu olan kullar ile Allah arasında köprü vazifesi görmektir. Normal kulların kabul olmayan duaları, gerçekleşmeyen istekleri, medyumlar dua edip isteyince gerçekleşir. Bu nedenle Allah tarafından seçilmişlerdir. Kısacası Allah’ın sevgili kuludurlar. İşte cinler de bu yüzden, medyumların emrine verilmiştir. Her medyumun, yardımına koşan, onun emrinde olan bir kaç tane iyi huylu, Müslüman cini vardır. Bu cinler sayesinde medyumlar sırlar aleminden haber alırlar. Geçmişte olan şeyleri görürler, öğrenirler. Hiç gitmedikleri, çok uzak mekanlardan haber alırlar, oralarla ilgili şeyleri bilirler. Onlara bu haberleri taşıyanlar cinlerdir. Medyumlar bakım yaparken cinleri kullanırlar. Cinler, medyuma bir kişinin üzerinde büyü var mı, bir mekana, örneğin eve ya da iş yerine büyü yapılmış mı, muska var mı, göz değmiş mi, nazar var mı, görüp söylerler. Cinler dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır. Çok uzun mesafeleri göz açıp kapayınca kadar gidebilirler. Örneğin bir cinin, Türkiye’den Almanya’ya gitmesi bir saniye bile sürmez. Bu nedenle Türkiye’de yaşayan bir medyum da, Almanya’daki Türklere yardımcı olabilir. Cinlerin iyi huylu, Müslüman olanları gibi, kötü huylu ve kafir olanları da vardır. Bu kötü huylu cinler de, karşı koysalar bile medyumun emirlerine uyarlar. Bu yüzden cin musallat olması gibi durumlarda medyumlar o cini uzaklaştırır ve bir daha yaklaşmamasını emrederler. Almanya medyumları ve hocaları arasında da cinlere hükmedebilen medyumlar vardır. Ancak Türkiye’de yaşayan medyumlar da tercih edilebilir.

Sadece Almanya değil, Danimarka, İsviçre, Avusturya, Hollanda gibi Türk vatandaşlarının çokça yaşadığı yerlerden birinde yaşıyorsanız Türkiye’deki medyum ve hocalardan destek alabilirsiniz. Çalışmalar kargoyla en uzak mesafelere bile gönderilebilmekte. Ancak bunun için öncelikle hakkındaki yorumları inceleyip kiminle çalışacağınıza karar vermeniz gerekiyor.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir