Büyü Bozma

Büyü insanlar üzerinde değişik etkilere sahiptir. İçgüdüsel olarak merak uyandırırken korkutur da. Büyü çok eskilerden bu yana gelen aslında yapılması ve yaptırılması dinimiz tarafından yasaklanmış bir konudur. İnsanların istedikleri kişi üzerinde değişik yaptırımlara sahip olma gücünü size verirken tehlikeli, boyutlara da ulaşabilir. Büyü bozmak için aslında iki yol izlenebilir. Bunlardan ilki inancımız üzerinden büyüyü bozma. Yani dualarla büyüyü bozma yoluna gitme. Burada büyünün tesiri altın da olan kişinin ve büyüyü bozmak isteyen kişinin inanması gerekmektedir. Çünkü inanarak yapıldığı zaman etkili olur.

Büyü bozmada kullanılacak ilk dua Felak Suresidir. Felak suresinin yeryüzüne indirilme sebebi de nazar ve büyünün etkisinden kurtulmak içindir. Bu sureyi 7 kez sabah ve 7 kez akşam olmak üzere okumalısınız. İlk okumadan itibaren etkisini hissedeceksiniz. Ama siz bir hafta boyunca bu işlemi tekrarlar iseniz daha etkili ve kesin sonuç alırsınız. Büyü bozmada kullanılan bir diğer dua ise Nas suresidir.
Bu surenin mealinde Allah’a sığınma ve cinlerden bahseder. Dolayısı ile oldukça etkilidir. Nas suresini 33 defa art arda okumanız gerekmektedir. Felak suresinde olduğu gibi bir hafta aralıksız tekrar etmeniz daha iyi olacaktır. İnancımıza göre dualarla büyü bozma bu iki sure ile olmaktadır.

Diğer bir yol olan geleneksel olarak büyü bozmadır. Bu yöntem İskandinavlardan gelmiştir. Burada nesnelerden yardım alınarak büyü bozulur.
Bu metotlardan en çok kullanılanlardan bahsedeceğim. İlk olarak gümüş bir takı ile büyü bozma yoluna bakalım. Büyünün etkisi altında olan kişi suyuna gümüş bir takı atar. Daha sonra bu su ile yıkanır. Yıkanma işlemini sabah güneş doğmadan ama hava aydınlanmaya başladığı zaman yapar. Yani karanlığın gidip güneşin doğmaya başlayacağı zaman. Böylelikle büyü bozulmuş olur. İp ile düğüm çözerek büyüden kurtulma metodu var. Burada ise büyüye maruz kalan kişi küçük seslerle kendine yapılmış olan büyüyü fısıldayarak siyah bir ipe düğüm atmaya başlar. Tam olarak 79 düğüm atmalıdır. Düğüm atma işleminin ardından bu ipi gümüş bir kapta yıkayarak büyüyü bozar.

Ancak bu tür ciddi konularda kendi kendinize büyüyü bozmanız neredeyse imkansızdır. Hocalardan destek alarak üzerinizde büyü var ise o şekilde bozdurabilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir