Geri Döndürme Büyüsü

Çok eski zamanlardan itibaren yapılmasını istediğimiz işi ve olmasını istediğimiz şeyleri gerçekleştirebilmek adına büyüye başvuran çoktur. Geri getirme büyüsü bunlardan birisidir. Eşlerinden ayrılmış, sevgilileri tarafından terk edilmiş ya da kaybolan eşyalarını geri getirebilmek amacı ile uygulanan bir büyü çeşididir. Bu büyüyü kişi kendisi için yaparken başkası içinde uygulayabilir. Fakat büyünün yapılabilmesi için o kişiden izin alması gerekmektedir. Bu büyüyü yaparak tekrar sevdiğiniz kişi ile bir araya gelebilir ya da sevdiğiniz eşyaya yeniden kavuşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Geri getirme büyüsünün diğer bir adı da celb-i muhabbet diye geçmektedir. Giden kişiyi geri getirebilmek adına o kişinin hangi şartlarda ve neden gittiğinin bilinmesi önemli bir detaydır.

Bağlama büyüsü olarak da bilinen geri getirme büyüsü giden kişinin size tekrar dönmesini sağlayacak, eskisi kadar sevmesinde etkili olacak ve tekrar sizin gözlerinize baktıracak kadar etkili bir büyüdür. Bu büyü sonrasında o kişide size ait kırgınlıklar kalmaz, kin ve nefret biter, öfke sona ererken muhabbet ve mutluluk artar. Bu büyüde ilk olarak giden kişinin bir eşyası alınmalıdır. Bu eşyanın sürekli kullanılmış olması gerekmemektedir. Bir defa bile kullanılmış olması yeterlidir. O kişinin eşyası alındıktan sonra akşam güneş batarken eşya üzerine okunmuş su damlatılır. Bu damlatma işleminde kişi kendi elbisesinin ucunu suya batırır ve elbisesinden suyu damlatarak gerçekleştirir. Direkt olarak su damlatılmaz. Bu işlem biraz değişik gelebilir fakat bu şekilde yapılmalıdır. Bu büyüde uygulanacak dua ise herkes tarafından bilinmez. Çünkü sözler aramicedir ve tersten okunur. Sözcükleri kitaplardan bulamasınız. Sadece bu işi yapanlar ve onların öğrettikleri kişiler bilir. Bu açıdan bu işi yapan kişilerden yardım almanız işinizi kolaylaştırır.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Tüm yorumları ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir